OFERTA PRACY

Kierownik Regionalny Sprzedaży – Doradca Hodowlany na region płn. – wsch. województwa małopolskiego ( okolice Brzeska).

MAŁOPOLSKIE CENTRUM BIOTECHNIKI SP. Z O. O. z/s w Krasnem

firma z ponad 60-letnią tradycją o kluczowym znaczeniu w hodowli i rozrodzie bydła i trzody chlewnej w Polsce, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje pracownika na stanowisko:

  Kierownika Regionalnego Sprzedaży – Doradcy Hodowlanego na region płn. – wsch. województwa małopolskiego ( okolice Brzeska )

                                                                               WYMAGANIA:

  • Wykształcenie zootechniczne lub rolnicze
  • Wiedza z zakresu hodowli bydła i trzody chlewnej będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – mile widziane
  • Umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami
  • Prawo jazdy kat. B

OBOWIĄZKI:

  • Doradztwo w zakresie hodowli i rozrodu bydła i trzody chlewnej
  • Rozwój sprzedaży poprzez realizację zamierzonych celów
  • Aktywne pozyskiwanie klientów i ich bieżąca obsługa
  • Budowanie długofalowych relacji z klientami
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Monitorowanie rynku

OFERUJEMY:

  • Stabilną pracę w renomowanej firmie z tradycjami hodowlanymi
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Wyposażenie w narzędzia niezbędne do realizacji zadań ( telefon komórkowy, samochód służbowy, notebook/tablet )
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz prowizję zależną od wyników.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: krasne@mcb.com.pl w terminie do dnia 31.07.2018r.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018r. o ochronie danych osobowych ( Dz.U. z 2018r. poz. 1000).”