OFERTA PRACY

Doradca Regionalny, woj. podkarpackie, śląskie, opolskie

Spółka działająca na rynku krajowym i europejskim, kontynuująca 60 letnią tradycję w zakresie hodowli i unasienniania zwierząt.

Poszukuje kandydatów, na stanowisko: Doradca Regionalny, Miejsce pracy: województwo podkarpackie, śląskie, opolskie

Oczekiwania:

  • preferowane wykształcenie wyższe (zootechnika) i znajomość branży rolniczej
  • mile widziane doświadczenie z zakresu specyfiki produkcji bydła mlecznego lub specyfiki produkcji trzody chlewnej
  • znajomość pakietu MS Office
  • doskonała organizacja własnej pracy
  • wysokie umiejętności interpersonalne
  • komunikatywność
  • dyspozycyjność
  • prawo jazdy kat. B

Poszukiwana jest osoba z wykształceniem zootechnicznym i doświadczeniem z zakresu  specyfiki produkcji bydła mlecznego lub specyfiki produkcji trzody chlewnej. Alternatywnie wykształcenie rolnicze i doświadczenie w opisanym zakresie.

Zadania:

  • doradztwo i sprzedaż w zakresie produktów wykorzystywanych w produkcji zwierzęcej
  • wizyty i doradztwo handlowe
  • raportowanie zgodnie ze standardami firmy

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na polskim rynku z wysokimi standardami pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennych doświadczeń, szkolenia tematyczne
  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z pakietem socjalnym, adekwatne do osiągniętych wyników
  • pakiet niezbędnych narzędzi do pracy – telefon, samochód, laptop
  • możliwość awansu

Więcej informacji można uzyskać pod numerem tel. 17 853 42 01

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem drogą mailową na adres: kadry@mcb.com.pl lub o złożenie CV osobiście w siedzibie  Spółki w Krasnem.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Pozostałym osobom dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą.